KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12213179
nr 1221 3179
Oidentifierad konstnär. Stilleben. Signerad. Olja på duk, 50x39 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 3 december 2018
kl 18:26:11
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
350 kr